[West|C]#*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
[West|C]#*

Klan mängib KZ-paintball-is IP: 80.79.112.195:27005 Ja Kohila Paintball'is IP- cs.kohila.eu:27017


You are not connected. Please login or register

[Soovitus] Teamspeak.

3 posters

Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

1[Soovitus] Teamspeak. Empty [Soovitus] Teamspeak. Teis Juun 17, 2014 7:23 pm

impossible

impossible

[Soovitus] Teamspeak. Administraator

Nagu siin eelnevalt est mõtles, et võiks kuidagi clanni rahvast kiiremini kätte saada jne. Ma arvan, et me võiks kõik teami liikmed tõmmata sellise asja nagu Teamspeak. Saaksime kasutada cwde ajal. Igaljuhul võiksid hommseks õhtus selle asja ära teha kõik. Kuna mul endal skype tuksis, siis saaksite te mind ka paremini kätte, kui arvutisse tuled siis lülitub kohe Teamspeak automaatselt sisse ja näevad ka teised, sest ega ma igakord ka kui arvutis olen ei pela cs Smile Ja saaksime ma arvan üksteist kiiremini kätte tänu sellele. Aga kui teete, siis pange selle peale ka, et ikka kui arvuti järgi lülitub siis lülitub ka Teamspeak sisse. Wink



Viimati muutis seda impossible (Teis Juun 17, 2014 8:04 pm). Kokku muudetud 1 kord

https://west.forum.co.ee

2[Soovitus] Teamspeak. Empty Re: [Soovitus] Teamspeak. Teis Juun 17, 2014 7:25 pm

Külaline


Külaline

Teamspeak on ka ju olemas Smile...

3[Soovitus] Teamspeak. Empty Re: [Soovitus] Teamspeak. Teis Juun 17, 2014 8:02 pm

impossible

impossible

[Soovitus] Teamspeak. Administraator

Seda küll jep.
Muudan ära teamspeaki peale, sest mul meenus, et mingi aeg kui sai hamachi tõmmatud oli seal ka mingi kala sees, ei saandgi aru.

https://west.forum.co.ee

4[Soovitus] Teamspeak. Empty Re: [Soovitus] Teamspeak. Kolm Juun 18, 2014 9:09 am

//WarGears.//

//WarGears.//

on olemas aga ei oska hästi kasutada D:

5[Soovitus] Teamspeak. Empty Re: [Soovitus] Teamspeak. Kolm Juun 18, 2014 9:18 am

[West|C]#*estpla11

[West|C]#*estpla11

nii, teamspeak olemas kuid nüüd räägi imp ka IP-dest jne.
pakuksin ise siis välja saare pb alla teha näiteks westi oma

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1]

Similar topics

-

» Soovitus:)

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele